Zakład Kominiarski Gdańsk i okolice

Jako profesjonalny zakład kominiarski świadczymy kompleksowe usługi kominiarskie dla firm, instytucji i klientów indywidualnych. Oferowane przez nasz zakład kominiarski usługi świadczymy na terenie całego Trójmiasta oraz okolicy. W rejonie działania naszego zakładu kominiarskiego są m.in. takie miasta jak Gdańsk, Gdynia, Sopot, Pruszcz Gdański, Banino, Rumia, Reda, Wejherowo i wiele innych miejscowości w okolicy.

Zdajemy sobie sprawę, że tylko profesjonalni i wysoko wykwalifikowani kominiarze dysponujący odpowiednią wiedzą i doświadczeniam są w stanie świadczyć usługi kominarskie na najwyższym poziomie. Nieustannie podnosimy swoje kwalifikacje biorąc czynny udział w różnego rodzaju szkoleniach podnoszących nasze umiejętności.

Jesteśmy świadomi odpowiedzialności, jaka ciąży na pracy kominiarza. Cechujemy się wysoką etyką zawodową i pełnym profesjonalizmem. Bardzo poważnie traktujemy realizowane przez nas prace kominiarskie z uwagi na wpływ, jakie mają one na bezpieczeństwo budynków, a przede wszystkim ich mieszkańców. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, z pełnym profesjonalizmem.

Inwestujemy w nowoczesne urządzenia pomiarowe i diagnostyczne po to, aby zapewnić naszym klientom maksimum bezpieczeństwa Znamy się zarówno na "tradycyjnym" jak i "nowoczesnym" kominiarstwie. Oferujemy nie tylko standardowe przeglady kominarskie, ale również wiele usług pokrewnych. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty.


Bezwzględnie stosujemy się do zasad zapisanych w kodeksie etyki mistrza kominiarskiego,w którym zapisane są zasady kompetencji, odpowiedzialności i prawości, uczciwości, relacji z klientem, poufności danych i odpowiedzialności wobec społeczeństwa.